O Autorze:

Krzysztof Trybulski (ur. 20.11.1988) już od najmłodszych lat swego życia z prawdziwą pasją oddaje się poznawaniu, badaniu i analizowaniu otaczającego go wszechświata oraz całego piękna, które wchodzi w jego skład.

Uważa, że ludzie nie tworzą biznesu, ale są biznesem. Jego filozofia życia polega na poznawaniu, tworzeniu oraz zadawaniu inteligentnych pytań. Pomimo wielu przeciwności na swej drodze nigdy nie się poddał, ponieważ przeciwności są lekcją, która prowadzi bezpośrednio do zwycięstwa. A stawka w grze jest naprawdę wysoka, ponieważ chodzi o ludzkie życie.

Zapytany kiedyś o to, jaka jest jego specjalizacja, odpowiedział:

Nie jestem żadnym specjalistą i nigdy nim nie będę. Pamiętajcie, proszę, o tym, że przede wszystkim jestem wolnym jak ptak człowiekiem. A gdyby ktoś jednak zapragnął nazywać mnie specjalistą od czegokolwiek, to raczej będzie to specjalizacja od spraw logiki, zdrowego rozsądku i praw Wszechświata niż oparta na jakimś tytule naukowym, który nie oznacza dla mnie nic więcej, oprócz tego, że dany człowiek był kiedyś na studiach. Rozumiesz? Studia to taki budynek z wielkimi salami i tłumem ludzi.

Jeden z jego kierunkowskazów życia mówi: Walcz, graj i wygrywaj! Ale nigdy, przenigdy się nie poddawaj. Bo życie, które masz, możesz przeżyć tylko jeden raz!